Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

У Славському розкрили подробиці будівництва конкурента Буковеля

18790.jpg
 

Власник концерну Галнафтогаз Віталій Антонов планує весною 2019 року розпочати будівництво нового гірськолижного курорту.
У квітні 2019 року в Славському може початися будівництво нового гірськолижного курорту. Про це журналістам розповів глава Славської об’єднаної територіальної громади Володимир Бега. “У цьому році йде паперова робота.Складаються карти, проводяться попередні розрахунки, збираються висновки експертів про те, що на території можуть бути розміщені гірськолижні комплекси “, – розповів він.

Інвестор планує побудувати на території Славської об’єднаної територіальної громади 65 км трас, які попередньо будуть знаходиться на території с. Верхня Рожанка, гір Чорна рипатися і північного боку гори Високий Верх.Пізніше планується освоїти гору Тростян.

“Плануємо збудувати не новий Буковель, а індивідуальний самодостатній гірськолижний курорт зі своїми особливостями.Славське знаходиться в більш вигідному географічному положенні, ніж Буковель – 150 км від обласного центру – Львова. Є своя залізнична станція, через яку проходять 4 міжнародні потяги, безпосереднє сполучення зі столицею, особливий клімат.Крім того, селище знаходиться на поєднанні трьох областей, що дозволяє розвивати інфраструктуру в західній частині України “, – заявив Бега.

Планується, що комплекс зможе обслуговувати приблизно 15 000 туристів в день, планується побудувати за три-п’ять років.На початковому етапі сума інвестицій складе 300-500 млн євро. ОККО має намір зайнятися будівництвом трас і підйомників, тоді як готелі та іншу інфраструктуру відкриють інші інвестори.

Зараз Славське одночасно може прийняти від 5 000 до 10 000 туристів.У 2017 році курорт, за даними Бега, прийняв 17 000 чоловік.

В цьому році в селищі планується встановити освітлення, а також приступити до будівництва вело- і пішохідної доріжки від центрального вокзалу селища Славське в готельний комплекс Захар Беркут (розташований на горі Високий Верх).У цьому році планується розпочати будівництво дороги до великої Рожанці протяжністю 8 км. Вартість будівництва – 28 млн грн. Фінансуватися проект буде ще й за рахунок коштів державного та обласного бюджетів.

Джерело: biz.liga.net

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно