Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

У суботу відбулося вручення ключів власникам квартир у першій секції ЖК “Панорамне містечко”!

panor
 

У суботу 25.04.15 щасливі власники квартир 1 секції «Панорамного містечка» відвідали сімейний пікнік який компанія забудовник «СБ ЛТД» організувала на честь вручення ключів від 1 секції.

Пікнік проходив у сквері на території ЖК, де було все обладнано для даного заходу. Всім відомо що по-справжньому щасливою людиною можна бути коли у нього хороші сусіди.І тому наша компанія «СБ ЛТД» постаралася з першого дня познайомити всіх сусідів один з одним. Атмосфера пікніка була дуже доброзичливою і сімейної.Діти розважалися в ігрових зонах, які спеціально були обладнані для них, а дорослі знайомилися між собою з келихом холодного пуншу в руці.

Керівництво компанії урочисто перерізали червону стрічку і побажало щастя, здоров’я і щасливого життя в новому будинку! А після розрізали величезний торт у вигляді ЖК «Панорамний містечко» і пригостили шматочком торта кожного бажаючого на заході.

Всі інвестора отримали ключі пішли в будинок дивитися свої квартири і планувати майбутній ремонт.

Наприкінці святкового дня був розіграш призів, і багато інвестора пішли додому з цінними подарунками.

Ми дуже цінуємо всіх наших інвесторів за довіру до нас і зробимо все можливе що б Ви були щасливі у наших будинках. Спасибі Вам що Ви з нами!

Джерело: panoramne.com.ua

, ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно