Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

У світі стрімко зростає попит на “зелені” будівлі

7966.jpg
 

Так, згідно з даним доповіді кількість «зелених» будівель подвоюється кожні три роки у всьому світі.

Особливо тенденція збільшення популярності такого житла спостерігається в країнах, що розвиваються. Аналітики компанії Dodge Data & Analytics відзначають, що покупці і орендарі все частіше віддають перевагу енергоефективному і екологічно безпечного житла.

Варто відзначити, що для свого нового аналітичного дослідження Dodge Data & Analytics провели опитування більше 1000 архітекторів, інженерів, підрядників і консультантів з 69 країн.Всі ці експерти поділилися своїми зауваженнями щодо політики і тенденцій «зеленого» будівництва, які ми зможемо спостерігати до 2018 року.

До основних таким тенденціям фахівці віднесли:

– До 2018 року більше 60% нових архітектурних проектів буде припадати на «зелений» будівництво. Особливо популярними вони стають в країнах Близького Сходу, в Північній Африці, Азії, Південній Америці.

– Найбільший відсоток екологічно безпечного будівництва буде залишатися в комерційному сегменті – близько 46% від всіх майбутніх «зелених» проектів.

– Адміністративні установи (школи, лікарні, громадські будівлі) станутт одними з основних клієнтів архітектурних компаній, в плані запитів на «зелені» проекти.

– До одного з основних мотиваторів розвитку “зелених” проектів віднесли їх здатність підтримувати вітчизняну економіку (наприклад, більшість матеріалів набувається у вітчизняних виробників), створювати нові робочі місця, покращувати екологічнуситуацію в країні в цілому. Крім того, не потрібно забувати, що в більшості країн «зелені» забудовники отримують різні преференції з боку держави.

– Серед основних бар’єрів повноцінного розвитку «зеленого» будівництва більше 50% респондентів віднесли високу собівартість таких проектів. Проте варто відзначити, що в 2008 році так вважали 80% респондентів, у 2012 – вже 76%, а в 2015 році – 70%.

– Основна перепона активного розвитку “зеленого” будівництва для слабо країн, що розвиваються – низька поінформованість місцевого населення про важливість енергоефективних будівель.

Джерело: budport.com.ua

,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно