Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

У Тайвані побудували скляну церкву у формі туфельки

8756.jpg
 

Офіційно церква відкриє свої двері для відвідувачів 8 лютого на китайський Новий рік.

Рішення про будівництво культової споруди в туристичному регіоні прийняло місцевий уряд. За задумом, церква, побудова якої обійшлося в $ 686 тис., Повинна залучити більше туристів, особливо жіночої статі. При цьому церква не буде використовуватися для звичайних служб, а лише для одружень і весільних фотосесій.

«Усередині церкви буде 100 особливостей для жінок як кленове листя, стільці для закоханих, печива і торти», – розповів спікер адміністрації Чен Ронфонг.

Також обгрунтуванням для спорудження церкви послужила міська легенда, яка розповідає про місцевій жительці. У 60-х роках 24-річна дівчина з бідного району страждала через хворобу ніг, через що їх довелося ампутувати. Це перешкодило запланованої весіллі.Дівчина так і не вийшла заміж, а залишок життя провела в церкві. За задумом влади, церква-туфелька повинна представити пам’ять про неї.

Жінки по-різному сприйняли цю споруду. Одні визнали його безглуздим, а саму ідею образливою.Інші представниці прекрасної статі, навпаки, оцінили ідею.

«Більшість дівчат любить казки, чудово, що влада хоч раз звернули увагу на жінок», – прокоментувала в Інтернеті одна китаянка.

Джерело: r-e-e-d.com

,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно