Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

У Тернополі відкрили нову сучасну набережну

090
 

Вчора, 28 серпня, жителі Тернополя змогли побачити нову набережну «Циганка» після її реконструкції. Протягом дня люди йшли на пляж, щоб подивитися, які ж зміни відбулися.

Лекційна, оглядовий, волейбольний, спортивний та дитячий майданчики знаходяться зовсім поруч один від одного. Скейтпарк вже полюбили шанувальники екстриму. Також на «Циганці» зробили бетонні сходи, що ведуть до води, встановили лавки, 19 урн для сміття, 30 світильників, туалети, душові та велопарковки. Тепер тут є бігові та велосипедні доріжки.

Подбали і про озеленення території: висадили 36 дерев і на 1700 кв. м впорядкували газони з природним покриттям.

До відкриття привели в порядок стару оглядову вежу і будівля навпроти неї, їх пофарбували в геометричні візерунки. А пішохідному фонтану найбільше раділи діти. Всього на реконструкцію набережної Тернопільського ставу з міського бюджету виділили близько 10 млн грн.

«Величезне спасибі підрядникам. Люди настільки самовіддано працювали і вдень і вночі і в вихідні, ми навіть наполовину ще з ними не розрахувалися, – розповідає мер Тернополя Сергій Надал. – Реалізовано практично всі, крім проїжджої частини, вона повинна бути вимощена повністю бруківкою». Доробляти дорогу планують в наступному році.

Джерело: abcnews.com.ua

, , , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно