Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

У третьому будинку ЖК LUCKY LAND повністю закінчили фундаментні роботи

 

У всіх трьох секціях третього будинку житлового комплексу LUCKY LAND від групи компаній DIM на 100% завершені фундаментні роботи. У першій секції також повністю виконані монолітні роботи на -2 і -1 поверхах.
У другій секції будинку триває заливка вертикальних несучих конструкцій -1 поверху. У третій секції повністю залили фундаментну плиту підземного паркінгу, триває армування.

Тим часом, тривають котлованні роботи в четвертому будинку житлового комплексу. Вони виконані приблизно на 40%.

LUCKY LAND від групи компаній DIM – це масштабний житловий комплекс комфорт-класу, який розміститься на території площею 37 га в Святошинському районі Києва.Проект передбачає будівництво цілого міні-містечка з 23 будинків висотою від 10 до 16 поверхів в скандинавському стилі.

Будинки отримають дизайнерські лобі і панорамні вікна. На перших поверхах також розмістяться коворкінг, офісні приміщення.Закрита прибудинкова територія, спроектована згідно з концепцією «двір без авто» буде комплексно облаштована.У LUCKY LAND буде власний дитячий садок і початкова школа, спортивні та дитячі майданчики, мотузковий парк та контактний фонтан, зони барбекю і відпочинку, бігові і велодоріжки, підземні і наземні паркінги.

ЖК розташований поруч зі 100 га соснового лісу.У декількох хвилинах ходьби також знаходиться Велика окружна дорога і ТРЦ Lavina Mall.

Нагадаємо, що до кінця лютого в житловому комплексі LUCKY LAND діє спеціальна ціна.

Джерело: luckyland.com.ua

Джерело: news.realt.ua

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно