Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

У третьому кварталі видано більше тисячі ліцензій на право займатися будівництвом

1156.jpg
 

На ринок вийшли нові забудовники.
У третьому кварталі 2014 Державна архітектурно-будівельна інспекція видала 1 тис. 101 ліцензію на ведення господарської діяльності в сфері будівництва.

Найбільше таких ліцензій видано в Києві, а також у Дніпропетровській, Київській, Харківській, Одеській та Львівській областях.

При оформленні документів на отримання ліцензій співробітники інспекції надавали безкоштовні консультації ліцензіатам, що дозволило скоротити кількість відмов.Між тим, головною причиною великого відсотка повернень документів на доопрацювання (25%) залишається відсутність єдиних уніфікованих форм відомостей, які подають в ДАБК бажаючі отримати ліцензії.

Держархбудінспекція розробила пропозиції щодо внесення змін до наказу Мінрегіону №47 від 27 січня 2009 року «Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності у будівництві, пов’язаної із створенням об’єктів архітектури».Після реєстрації документа із змінами в Міністерстві юстиції і вступу в силу ДАБК прогнозує суттєве зменшення кількості відмов у процесі надання ліцензій на будівництво.

Джерело: 100realty.ua

Возможно, Вам также будет интересно