Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

У центрі Києва встановлять оглядове колесо, а на ВДНГ – палац Санти

1020296
 

Уже в найближчі тижні в центрі міста встановлять оглядове колесо, різдвяний тунель, каруселі та пряникові будиночки.

Свята на Михайлівській площі почнуться 15 грудня з відкриття Міста Майстрів і Міста Розваг, де можна буде покататися на двох снігових гірках, відвідати тунель бажань і побачити площу з висоти пташиного польоту, покатавшись на колесі огляду висотою в 21 метр.

“Колесо почнемо монтувати вже з наступного тижня, а гірки, різдвяний тунель з 10 тисячами кульок, карусель і будиночки почнуть встановлювати у вихідні”, – розповів організатор проекту Folk Ukraine Ігор Добруцький.

На Софійській площі з’явиться стіна удачі (довгою 86 метрів і шириною 4 метри) з оглядовим майданчиком і гірками.

Перед входом на новорічний ярмарок, яку облаштують по Володимирському проїзду, встановлять конструкцію величезного оленя – жовтого кольору, з візерунками на боках, а поруч з ялинкою на Софійській площі – будиночок у формі півня висотою 5 метрів.

На Контрактовій площі відкриють “Солодку казку на Подолі” з резиденцією Діда Мороза, каруселлю, катком, музичною сценою, зоною відпочинку для дорослих і зоною розваг для дітей.

На ВДНГ організатори обіцяють відвідувачам величезний льодової каток, справжній палац Санти і його маленьких помічників і лабіринт емоцій. Головною родзинкою свята стане ялинка висотою 8 метрів. Вхід на територію ВДНГ буде безкоштовним.

Джерело: abcnews.com.ua

, , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно