Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

У В’єтнамі побудували зелену будівлю “ліс в небі” на якому висадили 50 тис. дерев

17473.jpg
 

Для покриття будівлі “Ліс в небі” (Forest in the Sky) в Ханої використовували більше 50 тис. Дерев, кущів і витких рослин, так що самого будинку майже не видно під оточуючим його лісом.
Будівля “з джунглів” встановило нові стандарти розвитку у В’єтнамі. Крім зеленого фасаду, який допомагає ізолювати будинок, вежа може похвалитися рядом інших ознак “зеленого” будівництва.Зокрема, внутрішні і зовнішні стіни зроблені з легких бетонних блоків, які є оптимальним рішенням для ізоляції тепла, холоду і звуку.

Для зменшення споживання енергії в будівлі використовується енергоефективне освітлення, а також високоефективні нагрівачі води.Так що майбутні мешканці зможуть не тільки насолоджуватися приголомшливою зеленню за вікном, але і відчують всі переваги проживання в “зеленому” будинку, зокрема, у вигляді низьких платіжок.

“Ліс в небі” отримав попередній сертифікат EDGE від SGS Vietnam, який дається будівлям, які досягли зниження споживання енергії та води на 20% в порівнянні зі звичайними будинками.

Джерело: building-tech.org

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно