Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

У Великобританії будують найбільший вітропарк в світі

7532.jpg
 

Розширення існуючого вітропарку Walney Wind Farm, розташованого в Ірландському морі, в 19 км від західного узбережжя Великобританії, дозволить йому обійти шельфовую вітряну електростанціюLondon Array, яка на сьогоднішній день є найбільшою в світі (630 МВт).

Walney Extension поставлятиме екологічно чисту електроенергію в більш ніж 460 000 британських домогосподарств, і я дуже радий оголосити про початок будівництва.

Незважаючи на володіння рекордом по потужності окремої вітряної ферми, Великобританія як і раніше відстає від Данії з питань вітроенергетики. У 2014 році тільки 9,3% поставок електрики в Сполученому Королівстві довелося на енергію вітру.Для порівняння: за той же період часу датські ветропарки виробили 39% споживаної в країні електроенергії.

Державна компанія Danish Oil & Natural Gas заснована в 1972 році в якості керуючої газовими та нафтовими ресурсами датської частині Північного моря.У 2006 році вона об’єдналася з декількома виробниками та дистриб’юторами електроенергії щоб стати DONG Energy – найбільшої енергокомпанією Данії.

Незважаючи на те, що данський уряд продало 18-процентну частку DONG Energy американської інвестиційної компанії Goldman Sachs, скандинавська держава залишається основною зацікавленою стороною.

Джерело: newbud.ua

, , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно