Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

У Великобританії обраний кращий будинок

 

Найпрестижнішої архітектурної нагороди за кращий будинок, яку щорічно вручає Королівський інститут британських архітекторів (RIBA), в 2018 році удостоївся житловий будинок в лісовій гущавині – Локсайд Хаус (Lochside House).
З урахуванням модної тенденції, культивує екологічність і автономність, проект дійсно заслуговує найвищих похвал.

Вельми скромний і простенький зовні житловий будинок-майстерню, але з дуже складними енергозберігаючими системами розробило британське Бюро HaysomWardMiller Architects для художника-кераміста з Лондона.

Цей незвичайний будинок був побудований на узліссі дикого лісу, далеко від цивілізації на мальовничому березі шотландського озера. Це ускладнювало будівництво, адже все довелося робити вручну, через те, що важка будівельна техніка просто не могла сюди дістатися.Але все ж за вісім років, тісно співпрацюючи з замовником, їм вдалося закінчити цей особливий проект.

Для того, щоб житло було теплим, всередині встановили високоізолірованние збірні SIP панелі.Мало того, що це екологічно чистий матеріал, але саме вони дозволили мінімізувати час і витрати на транспортування будівельних матеріалів, тим самим прискорити процес створення будинку.

Для того, щоб захистити такий незвичайний комплекс від води і вітру, було споруджено кам’яну огорожу із застосуванням особливої технології без використання цементного розчину.

Такі неординарні заходи були застосовані для того, щоб нічим не порушувати еко-систему лісового масиву і органічно інтегрувати в нього житлове приміщення. Саме ця обставина і привело такий неординарний проект до перемоги в такому престижному конкурсі.

Через те, що замовник (тепер власник кращого британського будинку!) Побажав мати будинок абсолютно автономним, команді HaysomWardMiller Architects довелося неабияк постаратися впровадити ці системи в настільки віддаленому від цивілізації житло.

В першу чергу були встановлені сонячні батареї, що дозволило вести будівництво швидше.Завдяки їх установці вдалося підключити спеціальні системи вентиляції та рекуперації тепла, а також установку, що дозволяє утилізувати всі нечистоти, не завдаючи абсолютно ніякої шкоди навколишньому середовищу.

А для того, щоб забезпечити мешканців питною водою, пробурили артезіанську свердловину.

Так що використовуючи природні стихії, сонце і підземні води, вдалося створити цілком сучасні комфортні умови для мешкання далеко від цивілізації.

Джерело: novate.ru

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно