Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

У жителів окупованого Криму, що відмовилися від російського громадянства, відберуть дачі

2100.jpg
 

Жителі окупованого Криму, що відмовилися від російського громадянства, змушені будуть поступитися своїми земельними ділянками сільськогосподарського призначення громадянам Росії або російським юридичним особам, передають " Новини Криму ".
Як розповіла на прес-конференції в Сімферополі засновник юридичного центру «Крим» Олена Попова, в липні п. Р був прийнятий закон про особливості регулювання майнових і земельних відносин на території анексованого півострова.

«Що в цьому законі головне.Саме, напевно, головне те, що право приватної власності на землю, на будову, на будь-який об’єкт нерухомості, яке було зареєстровано за українським законодавством, і на яке є українські документи, визнаються дійсними.Тобто, ніхто нічого відбирати не буде », – зазначила вона.

Є. Попова додала, що нерухомість жителів окупованого Криму, які відмовилися від російського громадянства, залишиться в їх власності.Але за законодавством Росії іноземці, в тому числі громадяни України, і юридичні особи, у яких є іноземний капітал, не можуть володіти землями сільськогосподарського призначення.До земель сільськогосподарського призначення також відносяться ділянки дачних, садівничих, городницьких товариств.

«Тобто, зараз громадянину України, якщо він не став росіянином, належить вирішити, як він буде розпоряджатися земельною ділянкою, якщо він знаходиться в садівничому або дачному якомусь кооперативі.В принципі право власності примусово припинити неможливо в цій ситуації, але громадянин України такою ділянкою зможе розпорядитися тільки дуже обмежено – він зможе продати свій дачний, садівничий ділянку тільки або громадянину Російської Федерації,або російському юридичній особі », – пояснила юрист.

Джерело: economics.unian.net

Возможно, Вам также будет интересно