Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

У Вінниці збудують завод з виробництва сонячних панелей

 

У Вінниці компанія ТОВ «НЕСС ЕСТЕЙТ» в 2018/19 роках побудує завод з виробництва сонячних панелей проектною потужністю виробництва 400 МВт на рік.
Про це повідомив директор ТОВ “НЕСС ЕСТЕЙТ” Іван Векірчік. “Зараз готується проектно-кошторисна документація на реалізацію даного проекту і ведуться організаційно-підготовчі роботи.Процес будівництва заводу з виготовлення сонячних панелей з використанням фотоелектричних елементів буде виконуватися двома чергами. Завершення комплексної реалізації проекту заплановано на другу половину 2019 року “, – повідомив Векірчік.

За його словами, це буде екологічно чисте виробництво, його проектна потужність становить 400 МВт на рік, а прогнозований річний обсяг товарної продукції очікується в обсязі $ 180 млн.

В результаті реалізації проекту в компанії планують забезпечити роботою близько 400 вінничан.

Будівництво підприємства з урахуванням виходу на проектну потужність буде здійснюватися двома чергами; тривалість будівництва – жовтень 2018 – друга половина 2019 року.

Виконком Вінницької міської ради вже надав дозвіл ТОВ “НЕСС ЕСТЕЙТ” нa проектування зaвод з виробництва сонячних пaнель по вулиці Сергія Зулінского.

Джерело: ukrinform.ru

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно