Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

У Єгипті побудують найбільшу сонячну електростанцію в світі

18991.jpg
 

В цілому Benban Solar Park буде складатися з 32 сонячних установок. Перші з них, сумарною потужністю 165 МВт, вже приступили до роботи.
У 2019 року в Єгипті почне роботу найбільший сонячний парк в світі. Він буде називатися Benban Solar Park, її вартість складе $ 823 млн, а потужність – 1,6-2 ГВт. Парк розташується в пустелі на площі 37,3 км кв.Проект не отримає державного фінансування, зате йому забезпечений контракт терміном на 25 років, за яким державна компанія Egyptian Electricity Transmission Company зобов’язується закуповувати у нього електрику за ціною 7,8 центів за кВт * год.

Як мінімум 325 МВт установок будуть складатися з комбінації біфаціальних сонячних панелей і одноосьових трекерів компанії NEXTracker. Ще 65 МВт одноосьових трекерів поставить німецька компанія Mounting Systems. В цілому Benban Solar Park буде складатися з 32 сонячних установок.Перші з них, сумарною потужністю 165 МВт, вже приступили до роботи.

Парк являє собою комплексну фінансову модель, частково підтримувану урядом, яка дозволяє інвестиційним групам розробляти великомасштабні проекти з виробництва сонячної енергії за прийнятною ціною.Так, один з підрозділів World Bank Group надає можливість страхування «політичного ризику» на суму $ 210 млн приватним кредиторам і інвесторам, які беруть участь в будівництві Benban Solar Park.

Джерело: hightech.fm

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно