Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

У Запоріжжі побудують найбільшу в Європі вітряну ферму

18007.jpg
 

У Запорізькій області планують побудувати найбільшу наземну вітроелектростанцію в Європі. Загальний обсяг інвестицій – близько 700 млн євро.
Як розповів начальник Управління зовнішніх зносин та зовнішньоекономічної діяльності Запорізької ОДА Артур Бойко, вітроелектростанцію сумарною потужністю 500 Мвт планують звести на території Приазовського та Мелітопольського районів Запорізької області.«Інвестор проекту – компанія« Юрокейп Юкрейн »- українське підприємство компанії EuroCapeNewEnergy. Загальний обсяг інвестицій – близько 700 млн. Євро, з яких 300 млн. Євро, згідно з наявними у нас даними, вже зарезервовані для реалізації проекту з будівництва даної ВЕС.Прогнозний термін реалізації проекту – 2019 рік », – повідомив Бойко.

За його словами, велика частина потужностей вітроелектростанції (350 МВт) буде зведена на території Гірсовской ОТГ Приазовського району Запорізької області, в розвиток інфраструктури якій компанія направить 350 тис. Доларів США.За інформацією Бойко, відповідний договір про внесок в розвиток соціальної інфраструктури представники Гірсовской ОТГ і ТОВ «Юрокейп Юкрейн» підписали в ході проведеного днями в Запоріжжі міжнародного інвестиційного форуму «InCoForum – 2017: кооперація громад ібізнесу ».

Договір передбачає поетапне фінансування в розвиток інфраструктури, виходячи зі співвідношення 1 тис. Доларів інвестицій на 1 МВт потужності.

На сьогоднішній день в Запорізькій області вже працює одна велика вітрова електростанція – Ботієвська вітрова електростанція (ДТЕК).Станція була введена в експлуатацію в 2014 році і на сьогодні є найбільшою вітрової електростанцій на території України: має 65 вітрових турбін, сумарною потужністю 200 Мвт. Інвестиції в будівництво станції склали близько 340 млн. Євро.

Джерело: ukrinform.ru

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно