Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

У жовтні будуть призначені субсидії на опалювальний сезон

otopl
 

Якщо сім’я подала документи на оформлення субсидії та на не опалювальний період вона не призначена, підстав для хвилювання не має бути. Розрахунок розміру субсидій на опалювальний період 2016-2017 рр. буде проводитися після початку опалювального періоду, який в Україні зазвичай починається після 1 жовтня. Про це заявляє Міністр соціальної політики Андрій Рева.

За його словами, житлова субсидія є безповоротною допомогою Уряду українським сім’ям в оплаті комунальних послуг і призначається на 12 місяців, а її розрахунок проводиться окремо на не опалювальний період і окремо на опалювальний. Повертати її не потрібно, навіть у разі продажу квартири, на яку була оформлена житлова субсидія. Зараз органи соціального захисту населення проводять розрахунки на не опалювальний період.

«Якщо комусь не вийшла субсидія на неопалювальний період, панікувати не варто. Таким сім’ям в жовтні буде здійснено автоматичний перерахунок на опалювальний період. Ніяких додаткових документів подавати не потрібно, система здійснить перерахунок автоматично з урахуванням оплати за опалення – централізоване чи індивідуальне», – уточнив Андрій Рева.

Міністр також зазначив, що органи соціального захисту населення проводитимуть розрахунки на основі нових тарифів та інформації від постачальників послуг – тепло-, газо- і електропостачальних організацій.Інформація про розмір субсидії буде відображена в листопадових платіжках за оплату комунальних послуг.

У Мінсоцполітики нагадують: на опалювальний період 2016-2017 рр. житлові субсидії будуть видаватися на основі тих критеріїв, які діють сьогодні. Тобто без урахування наявності депозитів і доходів від їх розміщення в банку, без будь-яких обмежень щодо наявності майна.

Допомога держави – субсидію – може отримати більшість українських сімей, якщо їх комунальні витрати перевищують в середньому 15% щомісячного сукупного доходу. Уряд адресно заплатить за кожного громадянина.

Держава зробила крок назустріч і тим людям, які орендують житло. Такі сім’ї, на підставі договору найму (оренди) житла, також можуть оформити субсидію і значно менше платити за комунальні послуги.

Субсидія розраховується виходячи з доходу зареєстрованих у будинку (квартирі) осіб та оформляється на кого-небудь із членів сім’ї. Наявність заборгованості з оплати за житлово-комунальні послуги не впливає на визначення права на призначення субсидії.

Для отримання державної допомоги у сплаті житлово-комунальних послуг необхідно заповнити тільки заяву і декларацію про доходи. Ніяких інших документів не вимагається. Якщо в складі сім’ї відбулися зміни – збільшилася кількість зареєстрованих в житловому приміщенні людей або зменшилася – про це слід повідомити органи соціального захисту для перерахунку розміру субсидії.

Джерело: budport.com.ua

, , , , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно