Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

У Севастополі Прокуратура виявила ще одну незаконне будівництво

628.jpg
 

За повідомленнями в ЗМІ та численних скарг мешканців вулиць Стрілецька і Стрілецький проїзд органами прокуратури міста Севастополя проведена перевірка законності будівництва багатоквартирного житлового будинку по вул. Стрілецький проїзд, 14.
Про це повідомляє прес-служба Прокуратури Севастополя, – передає кореспондент 0692.

Встановлено, що будівництво ведеться обслуговуючим кооперативом «Житлово-будівельний кооператив« Стрілецький проїзд, 14 »за відсутності дозвільних документів.

Багатоквартирне житлове 5-поверхова будівля самовільно зведено в районі індивідуальної житлової забудови, де допускається будівництво приватних домоволодінь не вище 3-х поверхів для проживання однієї сім’ї.

За даним фактом прокуратурою Гагарінського району стосовно забудовника порушено справу про адміністративне правопорушення за ч.1 ст. 9.5 Кодексу Російської Федерації про адміністративні правопорушення – будівництво, реконструкція об’єктів капітального будівництва без дозволу на будівництво.

Матеріали адміністративної справи направлено до Інспекції державного будівельного нагляду і експертизи міста Севастополя для розгляду та прийняття рішення.Санкція даної статті стосовно юридичної особи передбачає штраф у розмірі від 500 тисяч до 1 мільйона рублів.

Згідно з вимогами чинного законодавства введення в експлуатацію будинку, побудованого без дозвільних документів, не допускається.При цьому Інспекція наділена повноваженнями подачі позову до суду про визнання споруди самовільної і її демонтаж.

Джерело: 0692.ua

Возможно, Вам также будет интересно