Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Україна хоче запустити експрес-потяг до Парижа

Students demand that the Ukrzaliznytsia state railway administration provide their right to buy discount tickets through the website http://booking.uz.gov.ua/
 

Про це, 23 грудня, під час прибуття першого рейсу Інтерсіті + «Київ – Перемишль» розповів голова комісії інфраструктури сейму Республіки Польща Богдан Жонца.

«Є дуже багато хороших спільних планів. Підписали місяць тому навіть такий меморандум про необхідність повідомлення залізничного з Києва через Польщу, Німеччину в Париж. На це треба час, але це можливо», – зазначив польський чиновник.

Першочергові плани – збільшити кількість поїздів на маршруті Київ-Перемишль. Зараз туди курсує один експрес, який через годину після прибуття до Перемишля повертається в Україну. В майбутньому ж планується, щоб було два рейси – ранковий і вечірній. Тим часом, перший рейс Інтерсіті «Київ-Перемишль» вже прибув до Польщі. Оскільки квитки на експрес надійшли в продаж лише в середу, перший поїзд до Перемишля попрямував майже порожній. Більш ніж з півтисячі місць продали всього 76 квитків.

«Дуже спонтанно так вирішили. Нам треба було їхати в Польщу і побачили, що поїде перший рейс. Вирішили спробувати, як це буде поїздом. Дуже задоволені, – каже пасажирка Карина. – Ціна в два рази від автобуса відрізняється. Але комфорт, швидкість і час грають важливу роль».

Разом з пасажирами в дорогу відправляються прикордонники і митники. Зі Львова до станції Мостиська проводять паспортний контроль.

«Ми маємо спеціальні портативні робочі місця. Перевіряють вони за оперативними баз даних. Також є можливість перевіряти по базах Інтерполу. Паспорт зчитується дуже швидко, протягом 3-4 секунд. Дані про особу з паспорта вже є на робочому місці», – пояснив начальник відділу зв’язку Тарас Штанько.

А вже потім починають свою роботу польські прикордонники. Тут поїзд вже зупиняється для проходження контролю. В дорозі Інтерсіті – 7 годин 40 хвилин. З Києва він відправляється о 6:45. А в Перемишль прибуває о 13:25. Експрес не змінює колісні пари, так як в Перемишлі ще збереглися ширококолійки. Це суттєво економить час на дорогу.

«В Перемишлі є одна широка колія, така як і у нас. Тобто ми їдемо сюди і не витрачаємо часу на заміну колісних пар», – пояснив машиніст експрес-поїзда Богдан Кузенко.

Джерело: hyser.com.ua

, , , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно