Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Україна і Болгарія налагоджують співпрацю у будівельній сфері

5761.jpg
 

Будівельна палата України розробляє пропозиції щодо організації спільної роботи професійних об’єднань України та Болгарії.

Цьому сприяла зустріч Надзвичайного і Повноважного посла України в Республіці Болгарія Миколи Балтажи з виконавчим директором Болгарської будівельної палати Іваном Бойком, яка відбулася на початку серпня.

У ході цієї зустрічі сторони домовилися про надання сприяння українським компаніям – експортерам продукції та послуг у виході на болгарський ринок, в т.ч. шляхом надання вітчизняних пропозицій усім 1570 членам Палати.

Отже, найближчим часом буде поширено перший пакет пропозицій українських виробників і постачальників сучасних обігрівачів, енергозберігаючих систем опалення, проектно-монтажних робіт, граніту, вікон, дверей і елементів інтер’єру, фарб іпокриттів, зварювальних апаратів, технологій і послуг, будівельних послуг, в т.ч. з реконструкції електропідстанцій, модернізації залізниць тощо.Це дозволить розширити асортимент поставок українських компаній для болгарської будівельної галузі, який сьогодні складається в основному з металевих конструкцій і арматури.

Кращим алгоритмом виходу вітчизняних будівельних компаній на болгарський ринок, на думку Івана Бойка, є створення спільних підприємств або придбання болгарських компаній українськими власниками.

За словами співрозмовника, в даний час будівельні компанії з українським капіталом, користуючись кон’юнктурою, працюють в основному в курортній зоні Болгарії.У той же час, він вважає більш перспективними ринки проектування, будівництва об’єктів водного господарства та очищення відходів, масштабного утеплення житлових будинків. Проекти в цих сферах фінансуються більшою мірою за рахунок європейських коштів.Втім, болгарські компанії не мають потужностей для їх реалізації, тому зацікавлений в українських партнерах.

Іван Бойко також попросив посприяти Палаті налагодженні партнерських зв’язків з об’єднанням будівельників в Україні.Встановлення таких зв’язків, за його словами. дозволить підготувати спільні проекти і отримати фінансування з боку ЄС.

Джерело: budport.com.ua

,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно