Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Україна отримає від Світового банку $ 560 млн на дороги

6794.jpg
 

Перший заступник міністра інфраструктури України Володимир Шульмейстер в п’ятницю, 2 жовтня, підписав від української сторони протокол щодо одержання від Світового банку $ 560 млн.Це перша частина третього траншу, яка піде на будівництво ділянки дороги Полтава-Харків. Про це він повідомив на своїй сторінці в Facebook.

Друга частина – $ 240 млн – буде підписана пізніше.”Тепер очікуємо ратифікації з боку Світового банку … У цьому третьому транші будуть і інші компоненти – в тому числі і проектування дороги Львів-Кіровоград-Херсон”, – зазначив він.

Нагадаємо, Міністерство інфраструктури України планувало в 2015 році залучити кредит у Світового банку в розмірі $ 560 млн на ремонт доріг. Кабмін схвалив залучення цих коштів 2 вересня.

У результаті проведення трьох місій Світового банку в Україні було погоджено виконання проектних робіт для поліпшення транспортно-експлуатаційного стану наступних ділянок доріг: Н-02 Львів – Тернопіль на ділянці від Львова до Тернополя; М-12 Стрий – Тернопіль -Кіровоград – Знам’янка на ділянці від Тернополя в Кіровоград; М-13 Кіровоград – Платонове на ділянці від автомобільної дороги М-12 до південного обходу Кіровограда; Н-14 Олександрівка – Кіровоград – Миколаїв на ділянці від Кіровограда до Миколаєва; М-14 Одеса – Мелітополь – Новоазовськ відМиколаєва до Херсона.

Раніше глава Мінінфраструктури Андрій Пивоварський заявляв, що крім Світового банку, Міністерство інфраструктури веде переговори і з іншими банками про кредитування будівництва і ремонту доріг.”ЄБРР і ЄІБ, враховуючи, що дефолту в Україні не сталося, готові продовжувати спілкуватися з нами про нові дорогах”, – зазначив міністр.

Джерело: biz.liga.net

,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно