Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Україна планує взяти участь у будівництві нової гілки метро в Баку

8508.jpg
 

Про це повідомив в ході прес-конференції віце-прем’єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко.

«Сьогодні українські будівельники дуже добре себе зарекомендували і можуть взяти участь не тільки в будівництві метрополітену в Ашхабаді, а також і в будівництві метрополітену в Баку.Це буде додаткова гілка, будівництво якої заплановане на 2016 – 2017 роки », – сказав він.

За словами міністра, Україна зараз також вивчає можливість участі українських будівельних компаній в туркменських магістральних проектах газопроводу Туркменістан – Афганістан – Пакистан – Індія (ТАПІ).Він також розповів, що крім будівництва газопроводу, зараз вивчається питання будівництва залізничного сполучення, а також ліній електропередач у цьому напрямку.

«Зараз мова йде не тільки про постачання наших турбін, компресорних станцій та іншого обладнання, а й про можливість входження в сервісне обслуговування тих об’єктів, які ми поставляли і встановлювали в Туркменістані.Тобто ми переходимо від просто продажів – до продажу та сервісного обслуговування », – сказав Зубко.

Він також нагадав про успішне завершення будівництва і відкриття разом з віце-прем’єром Дурдилиевим комплексу очисних споруд в Ашхабаді. «Україна зацікавлена ​​у продовженні цього проекту і розширенні потужностей з 300 до 600 тис. Куб. м», – зазначив Зубко.

Джерело: budport.com.ua

, , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно