Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Україна повинна погасити $ 27 млрд боргів в наступні чотири роки

 

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявляє, що в наступні чотири роки країна повинна погасити $ 27 млрд боргів.
“Це очевидний факт. Для того, щоб нам обслуговувати борги, треба, щоб наша економіка більше росла, нам потрібні інвестиції, щоб ми більше отримували надходжень до бюджетів.А з іншого боку, ми повинні чітко управляти державним боргом, його обслуговувати, виконуючи свої зобов’язання, і тут нам потрібна зовнішня підтримка. Тому що за наступні чотири роки ми повинні погасити 27 мільярдів доларів. Це колосальні кошти “, – сказав В.Гройсман в ексклюзивному інтерв’ю агентству “Інтерфакс-Україна”, відповідаючи на питання про необхідність міжнародного фінансування для проходження боргового піку 2019-2020 років.

Він нагадав, що за 2007-2014 роки Україна взяла $ 47 млрд кредитів, які сьогодні обслуговує.”Арсенію Яценюку (прем’єр-міністру України в 2014-2016 роках – ІФ.) Вдалося в 2015 році провести реструктуризацію. Але навантаження залишається великий”, – додав прем’єр-міністр.

На думку В.Гройсмана, такі зовнішні борги є величезним тиском на національну економіку і стримують розвиток країни. “Чи можемо ми самостійно управляти таким боргом без зовнішньої підтримки? Ще поки немає. Буде зростання економіки більше – зможемо мати більше можливостей.Але нам все ж потрібна зовнішня підтримка “, – підкреслив прем’єр.

Крім того, він зазначив, що після чергового траншу Міжнародного валютного фонду, для України ставка запозичення істотно знизиться.

Джерело: interfax.com.ua

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно