Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Україна в минулому році відвідали 14,6 мільйона іноземних туристів

19061.jpg
 

У минулому році продовжилася тенденція збільшення числа в’їзних туристів після дворазового падіння показника в 2014 році. Так, у 2017 році Україну відвідало 14,6 млн іноземців, що майже на мільйон більше в порівнянні з попереднім роком.
Такі дані навів у бесіді з кореспондентом Укрінформу президент Національної туристичної організації, радник першого віце-прем’єр-міністра – міністра економічного розвитку і торгівлі України Іван Ліптуга, який бере участь в закривається вНеділя 52-й Міжнародній туристичній виставці ITB BERLIN. “Збільшилася кількість іноземців у 2017 році – до 14,6 млн, десь на мільйон в порівнянні з попереднім роком”, – повідомив Ліптуга.

Він нагадав, що в 2013-му Україну відвідало 25 млн іноземних туристів, а в 2014-му – 12,5 млн. З тих пір потроху кількість приїжджаючих зростає.

На першому місці серед стан, туристи з яких їдуть в Україну, – Молдова, на другому – Білорусь, на третьому – Росія.Збільшилася кількість приїжджаючих з Туреччини, а також Ізраїлю.

“Звичайно, треба вести роботу по популяризації країни в інших регіонах і континентах, тому що традиційна наша аудиторія зосереджена в Центральній і Східній Європі, це в основному пострадянські країни, які звикли до нашого рівня сервісу”, – визнавчиновник.

Ліптуга зазначив сильне розвиток і внутрішнього туризму.

Він також звернув увагу на той факт, що до 2013 року була рівна кількість в’їжджають і виїжджають, а з 2014-го виїжджають залишилося майже стільки ж, а ось хто в’їжджає – вдвічі менше.Після введення безвіза влітку минулого року розрив збільшився ще більше. Кількість виїжджаючих українців, за його даними, зросла до 28 млн, тоді як роком раніше їх було 23 млн.

Джерело: ukrinform.ru

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно