Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Україні дадуть $ 2 млрд. на дороги

2b096f7b3ef31d5e6583f8b2061bfb3f
 

Всесвітній банк готовий надати на ремонт українських доріг близько 1 мільярда доларів, ще близько 700 мільйонів доларів готовий надати Європейський банк реконструкції і розвитку.

Про це повідомив міністр інфраструктури України Володимир Омелян. При цьому міністр зазначив, що в даний час на ремонт українських доріг використовується не більше 10% цільової міжнародної допомоги.

“На жаль, сьогодні ми постійно просимо допомогу, але коли вона надається – ми використовуємо зовсім незначний її відсоток. У разі українських доріг йшлося про менш 10%. Зараз і Всесвітній банк готовий надати близько мільярда доларів США, і Європейський банк реконструкції та розвитку готовий надати близько 700 мільйонів”, – повідомив міністр.

Омелян також зазначив, що міністерство має намір повністю змінити підхід до діяльності Державного агентства автомобільних доріг України (“Укравтодор”). Зокрема, він нагадав, що вчора міністерство змінило керівництво держкомпанії “Автомобільні дороги України”, а також призначили нового керівника держпідприємства “Укрдорінвест”.

“Перед ними є один місяць. Вони повинні розробити план дій і узгодити його: у випадку з “Укрдорінвест” – з міжнародними фінансовими організаціями та “Укравтодором”, у випадку з “Автомобільними дорогами України” – з “Укравтодором” і Міністерством інфраструктури; зробити його публічним, щоб всі бачили дії, які будуть прийняті для того, щоб різко змінити ситуацію на краще”, – сказав міністр, додавши, що в разі невиконання цих завдань у строк керівництво компаній буде знову змінено.

Джерело: economics.unian.net

, , , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно