Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Українське ЖКГ отримає нову програму реформ

2753.jpg
 

Нова держпрограма реформування і розвитку ЖКГ вже розроблена, але поки не прийнята.

Нова держпрограма реформування і розвитку ЖКГ вже розроблена, але поки не прийнята. Про це заявив екс-заступник голови Київської міської державної адміністрації Олександр Мазурчак, передає “Інтерфакс”.

Пан Мазурчак підкреслив, що реформування галузі ЖКГ можливо лише у випадку держпідтримки, впровадження механізмів державно-приватного партнерства та захисту прав інвестора як основного джерела фінансування реформ, а також механізму захистуінтересів малозабезпечених верств населення при подальшому зростанні тарифів на житлокомпослуги.

Олександр Мазурчак заявив, що зараз держава не підтримує реформування ЖКГ.За йому словами, держфінансування Загальнодержавної програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства на 2010-2014 в Україні в цілому склало 4,6 млрд грн, або 20% від запланованих обсягів, а реалізація поки не затвердженої нової аналогічної програмистане неможливою без держпідтримки та залучення приватних інвесторів.

“Планувалося, що на цю реформу держава має виділити 26 млрд грн.Ці кошти не були виділені, можливо, лише 1/5 коштів була спрямована на ці цілі “, – додав він, підкресливши, що держава не підтримало реформування ні фінансово, ні законодавчо, ні організаційно, ні інформаційно, тобто реформа фактично не відбулася.

До речі, заступник голови Комітету ВР з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства Олена Бабак в інтерв’ю “Україні Комунальній” повідомила, що програма реформування ЖКГ не спрацювала, бо держава на себе взялавідповідальність за фінансування багатьох проектів, а виконати фінансові зобов’язання не змогло, оскільки механізм державної підтримки через щорічне визначення асигнувань з державного бюджету на програму реформування виявився недієвим.

Джерело: realt.ua

Возможно, Вам также будет интересно