Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Українські агентства нерухомості отримали доступ до міжнародної системи партнерських продажів REALTING

 

Міжнародний ринок нерухомості оживає і набирає обертів і незважаючи на свою консервативність серйозно зрушив з місця в питаннях розвитку і впровадження технологій.
Найбільш просунуті компанії вже інтегрують свої CRM системи з MLS системами, все частіше згадується таке поняття, як SMART MLS системи. До слова, в одному США на сьогоднішній день вже більше 900 варіантів MLS систем.А на світову арену виходить і така технологія, як міжнародна система партнерських продажів, дозволяючи покупцям і продавцям з будь-якої точки світу безпечно знаходити один одного і здійснювати операції.

Український ринок в цих питаннях теж не стоїть на місці, розвиває MLS системи і просувається вперед, даючи можливість українським агентствам нерухомості почати працювати на весь світ.

У 2019 р.АСНУ (Асоціація Фахівців Нерухомості України) підписала меморандум про співпрацю з міжнародною платформою партнерських продажів REALTING, – прецедент, завдяки якому агентства нерухомості України отримують доступ до партнерських комісіям з усього світу.

Співзасновник і технічний директор REALTING Дмитро Мартиненко і Президент АФНУ Юрій Піта на підписанні меморандуму про співпрацю

Це важливий і своєчасний крок, враховуючи зростаючу популярність України на світовій арені.Все більше міжнародних інвесторів дивляться в бік України як на можливість інвестувати в нерухомість зростаючих ринків і диверсифікувати свої вкладення. І в той же час все більше помітні українські покупці в числі зарубіжних покупців інших країн.Зокрема, в одній тільки Польщі українці купують в рік близько 70 000 кв.м. житла, а польські агентства нерухомості отримують від 5.5 до 7.3 млн $ комісій в рік, продаючи нерухомість громадянам України.

Що стосується REALTING – це міжнародна платформа нерухомості, яка забезпечує зручний і безпечний контакт між агентствами, продавцями і покупцями з різних країн.З січня 2019 по січень 2020 року пошуковий трафік відвідувачів і популярність платформи Realting.com збільшився в 15 разів. Вчора відвідуваність платформи в місяць – більше 40.000 унікальних користувачів з усього світу.

За 2019 год к платформі Realting.com підключилися агентства нерухомості і агенти з 53 країн світу, сумарна вартість розміщених на платформі об’єктів зросла до $ 57,6 млрд., а сума всіх комісій, якими партнери готові ділитися, склала $ 219,2 млн.

«З огляду на те, що зараз акцент робиться на міжнародних продажах – це хороший результат», – говорить CEO проекту Олександр Мартиненко.

CEO проекту REALTING Олександр Мартиненко на Сочинському житловому конгресі

Станом на січень 2020 року, кількість об’єктів компаній, підключених до платформи REALTING протягом 2019 року, – близько 70 тисяч.Всі об’єкти надані партнерами платформи, агентствами нерухомості і девелоперськими компаніями з різних країн. По кожному об’єкту ріелтерські та девелоперські компанії гарантують виплату комісії партнеру.Розмір комісій по об’єктах можуть бачити тільки професійні учасники платформи REALTING під паролем. Описи об’єктів переведені за допомогою спеціальної технології учня перекладу на 4 мови: російська, англійська, німецька, іспанська.

REALTING – це ще й 740 сторінок ріелторів і агентів з нерухомості з зазначенням інформації про послуги, досвіді і об’єктах для зручності пошуку і комунікацій з потенційними клієнтами.

REALTING – це система безшовної інтеграції трьох сервісів на одній платформі:

1. Міжнародної системи партнерських продажів;

2. Міжнародної MLS-системи;

3. Міжнародної вітрини перевірених об’єктів нерухомості.

Олена Мартиненко, директор з розвитку REALTING, на міжнародній конференції EMERGE

База даних REALTING – це тільки перевірена нерухомість з різних країн, тільки від перевірених агентств і брокерів, які мають офіційний контракт з REALTING.Надійні партнерські відносини, подолання мовного бар’єру між покупцями і продавцями нерухомості по всьому світу.І все це – лише мала частина того, що робить для покупців і продавців нерухомості платформа REALTING, створена в парку високих технологій (ПВТ) Білорусі.

CEO проекту REALTING Олександр Мартиненко та менеджер по роботі з клієнтами Антон Фурсевич.Робота на стенді REALTING в Москві на міжнародній конференції MIPIF

За трохи більше рік роботи проекту REALTING був представлений на багатьох міжнародних конференцій.Було підписано кілька меморандумів про співпрацю з АФНУ, Асоціацією ріелторів Санкт-Петербурга і Ленінградської області (АРСПб). За 2019 рік REALTING увійшов в число членів АРСПб, а також NAR – найбільшої в світі асоціації ріелторів.

CEO проекту REALTING Олександр Мартиненко та Президент АРСПб Андрій Горський на підписанні меморандуму про вступ REALTING в члени АРСПб

За прогнозами глобальних гравців ринку нерухомості, в 2020 році зросте число технологій, що застосовуються в угодах покупівлі-продажу нерухомості, які ніколи не використовувалися раніше. Процеси покупки нерухомості як всередині країн, так і транскордонні угоди, прискорюються завдяки новітнім технологіям, впровадження CRM- і MLS-систем.

Директор з розвитку REALTING Алена Мартиненко, голова NAR по Центральній і Східній Європі Zola Szerencses і міжнародний ріелтор року NAR Dan A.Negulescu на міжнародній конференції NAR Conference and expo в Сан-Франциско

«Тільки активно співпрацюючи з партнерами і застосовуючи в роботі сучасні IT-технології, можна досягти мети збільшення якості професійних ріелторських послуг на глобальному ринку нерухомості ізбільшити швидкість і обсяги продажів об’єктів », – говорить директор з розвитку проекту Realting.com Алена Мартиненко.

Проект REALTING йде в ногу з часом, розвиваючи та впроваджуючи новітні технології для ринку, створюючи довірчі і надійні відносини між партнерами всередині своєї системи, просуваючи нові технології по всьому світу і даючи можливість агентствам нерухомості іріелторам з будь-якої точки земної кулі отримати вихід на міжнародний ринок.

Олена Мартиненко, директор з розвитку REALTING, представила Білорусь в Сан-Франциско на 2019 Realtors Conference and Expo в рамках церемонії виносу прапорів NAR Global Alliances серед представників асоціацій нерухомості і професіоналів ринку з 80 країн

Джерело: realting.com

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно