Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Українські авіакомпанії запускають нові чартери в Європу

16439.jpg
 

Також будуть організовані десятки рейсів на популярні курорти Єгипту і Туреччини і навіть екзотичний Занзібар.
Комісія Державіаслужби розподілила права на експлуатацію повітряних ліній. Як повідомили в прес-службі відомства, велика частина заявок від авіакомпаній стосувалися річної чартерної програми.

“Розі вітрів” задовольнили всі 34 заявки, і цього літа компанія готує широку програму польотів в турецькі курорти. В Анталії літатимуть літаки з Києва, Львова, Дніпра, Вінниці, Одеси, Харкова та Запоріжжя.Також зі столиці будуть запущені чартери в Даламан, Бодрум і Ізмір. У єгипетські міста Шарм-ель-Шейх літатимуть рейси з Києва, Дніпра, Одеси, Харкова та Запоріжжя, в Хургаду – з Києва і Львова.Також авіакомпанія планує чартери в Грецію (в Іракліон з Києва, Львова, Дніпра і Одеси, плюс рейси зі столиці на Родос і Аракосос), Чорногорію (в Тіват з Києва, Львова, Харкова, Одеси та Дніпра).З Києва заплановані рейси в іспанські міста Аліканте і Малага і португальська Фуншал.

У МАУ теж задовольнили 34 заявки на чартери, але географія польотів компанії виявилася більш широкою: курорти Кіпру, Хорватії, Болгарії, Тунісу, Ізраїлю, Іспанії, Албанії, Греції, Чорногорії, Туреччини, Італії та Єгипту.Крім великих українських аеропортів чартерна програма передбачена ще й для Запоріжжя та Івано-Франківська.

“Атласджет Україна” цього літа буде здійснювати серію чартерів в Анталію із Запоріжжя, Одеси, Харкова та Києва.”Дніпроавіа” – зі Львова в чорногорський Тіват, албанську Тирани і хорватську Пулу.

“Азур Ейр” планує чартери із Запоріжжя, Харкова, Одеси, Києва і Львова в популярні курортні міста Туреччини, Єгипту, Тунісу та Болгарії.Є “новенькі” напряму – з Києва в турецьку Газіпаша і єгипетську Табу.

Курортні міста настільки популярні серед українських туристів, що “Азур Ейр” вирішив цього літа спробувати виконувати рейси туди на регулярній основі.Зі Львова та Харкова в Шарм-Ель-Шейх (раз в тиждень), з Києва в туніський Енфіда (п’ять разів на тиждень).

“Ян Ейр” буде літати до Туреччини, Албанії, Болгарії, Чорногорії, Єгипту, Італії, Іспанії та Греції.Більшість рейсів з Києва: в болгарські Бургас і Варну, в чорногорський Тіват, в єгипетські Шарм-Ель-Шейх і Хургаду, в турецькі Анталію, Даламан і Бодрум, а також до Тирани, Реміні, Іракліон і навіть в танзанійський Занзібар.Є чартери з Одеси в Тіват і Тирани, з Харкова і Львова – в Анталію. Отримала компанія призначення і на один регулярний рейс – з Києва до Афін.

Наймолодша на ринку авіакомпанія “Анда Ейр” на цей сезон планує істотно розширити свою чартерну програму.Всі рейси будуть здійснюватися зі столичних Жулян (аеропорт “Київ”) в болгарські Бургас і Варну, в чорногорські Тіват, Подгорицу і Задар, албанську Тирани, єгипетський Марса-Алам і грузінсткій Батумі.

Авіакомпанія “Браво” отримала призначення не тільки на велику чартерну програму до Туреччини, Єгипту та Чорногорії, а й на регулярні рейси до курортних міст Тунісу, Туреччини і Болгарії. У туніський Монастір готуються літати з Києва, Запоріжжя, Харкова і Львова.В Бургас – з Києва, Харкова та Кривого Рогу. Також плануються рейси з Києва в туніський Джербу, албанську Тирани і болгарську Варну.

Джерело: abcnews.com.ua

,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно