Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Українські банки видали ОСББ “теплих” кредитів майже на 78 мільйонів

567577
 

Українські банки з початку реалізації державної програми часткової компенсації вартості кредитів на термомодернізацію і заходи щодо підвищення енергоефективності в житловому секторі видали кредити 629 об’єднанням співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ)на загальну суму 77,5 мільйона гривень.

Про це повідомляє прес-служба Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження (Держенергоефективності).

Згідно з повідомленням, урядовою програмою з енергоефективності скористалося 629 ОСББ, а це близько 50 тисяч сімей. Всього, ОСББ залучили 77,5 мільйона гривень кредитних коштів на проведення різних заходів з енергозбереження: утеплення фасадів, підвалів, горищ, покрівель, фундаменту, пристрій індивідуальних теплових пунктів (ІТП), установка приладів обліку, заміна вікон і дверей, модернізація освітлення в під’їздах та інше.

За даними відомства, найбільш активно займаються енергозбереженням ОСББ в Дніпропетровській області – тут участь в програмі взяли 67 ОСББ. У той же час, найбільшу суму коштів на енергоефективні заходи, а саме – 16,62 мільйона гривень, залучили ОСББ у Волинській області.

Крім того, в період з 26 по 30 грудня 2016 року, не дивлячись на наближення новорічних свят, до урядової програми з енергоефективності приєдналися ще 13 ОСББ. Разом вони залучили 1,6 мільйона гривень на впровадження заходів із енергоефективності в багатоповерхівках.

Джерело: unian.net

, , , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно