Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Українські дороги можна відремонтувати за 5-7 років

5317.jpg
 

90% українських доріг перебувають у вкрай важкому стані через несистемного фінансування та недотримання експлуатаційних правил.

Про це в прямому ефірі телеканалу ICTV сказав міністр інфраструктури Андрій Пивоварський.

За його словами, київські дороги трохи виділяються на загальноукраїнському фоні. “Але в цілому 90% доріг в Україні у вкрай важкому стані.Це історичне несистемне фінансування, недофінансування і недотримання експлуатаційних норм і правил “, – зазначив міністр.

На уточнююче запитання про те, покараний за останній час хтось за розтрату коштів і будівництво неякісних доріг Пивоварський відповів: “Справи ведуться, але ніхто не покараний”.

Також Пивоварський заявив, що в умовах ритмічного фінансування відремонтувати українські дороги можливо за 5-7 років.”Це, якщо нам будуть виділяти гроші так, як виділили цього року, коли на ямковий ремонт дали в десять разів менше, ніж потрібно, кардинально ми не змінимо ситуацію”, – додав він.

“Перше джерело.По-перше, абсолютно необхідно створити дорожній фонд, то естьденьгі, які водії платять за імпортне паливо, повинні цільовим методом йти на будівництво доріг.Друге, потрібно довести децентралізацію і довести реформу “Укравтодору”, – зазначив міністр інфраструктури.

За його словами, потрібно віддати гроші на місця, адже там краще знають, що і де потрібно ремонтувати.”Два інших джерела – це робота з міжнародними фінансовими організаціями та платні дороги”, – зазначив міністр.

Крім того, Пивоварський додав, що звіт про стан українських доріг представлять 6 серпня.”Це буде перший звіт міжнародних експертів про стан українських доріг”, – зазначив він.

Джерело: segodnya.ua

, ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно