Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Українські олігархи не поспішають купувати і продавати елітне житло

1561.jpg
 

“Як у гривневому, так і доларовому еквіваленті ціни на елітну нерухомість знижуються ще з 2009 року. Ті об’єкти, які раніше коштували 1 млн доларів, зараз продаються і по 150 тисяч доларів, пише meget.kiev.ua.
Тому можемо констатувати, що ринок елітної нерухомості “лежить”, угод на ньому практично немає. Якщо в 2012-2013 році елітний сегмент (вартість від 600 тис. Доларів і вище) був в межах 7%, то зараз це – 1-2% від загальної кількості угод.

Пропозицій дуже багато, є варіанти, які вже кілька років виставляються на продаж, знижки дуже великі, але покупців немає “, – каже експерт.

Вартість квадратного метра елітної нерухомості стартує від 2 тисяч доларів.

“Як правило, вартість стартує від 2,5-3 тисяч доларів за квадратний метр і вище. В заміських будинках – від 2 тис. Доларів”, – говорить експерт.

“Цього року найбільш популярними серед елітних об’єктів були квартири і будинки в ціновому діапазоні 600-800 тис. Доларів.Серед покупців елітної нерухомості популярні центр Печерського та Шевченківського районів, а також сучасна забудова високого класу в Голосіївському, Солом’янському та Оболонському районах.

Серед приміських напрямків це в першу чергу Обухівський район, а також Одеське та Житомирське напрямки Києво-Святошинського району “, – додає Вікторія Барабаш, Генеральний директор АН Park Lane.

Причиною того, що українські ВІПи не поспішають вкладати в елітне житло експерти називають нестабільність політичної ситуації.

“Для покупців квартир в цьому сегменті придбання житла часто це поліпшення житлових умов.У покупців гроші є, але такі продажі вимагають “політичної тиші”, яку зараз забезпечити неможливо “, – говорить керуючий партнер KIEV Standard Олег Перегінець.

На думку ріелторів, важливу роль відіграє і оголошена повсюдна люстрація, побоюючись якої багато заможні чиновники не поспішають купувати дороге житло.

“У найближчі 2-3 місяці буде активізація на ринку житла бізнес-класу.Є багато досить забезпечених людей, які раніше не були депутатами і жили в інших регіонах. Але масово скуповувати елітну нерухомість не будуть.

Одна з причин – люстрація і вимога до відкритості угод.Навіть якщо у таких людей буде велике бажання купити якусь нерухомість для себе, то, швидше за все, це буде зроблено пізніше “, – каже експерт.

А ось ВІПи, покинувши країну після революційних подій в Києві, не поспішають продавати свої активи, та й покупців на таке житло знайти складно.

“Разом з Януковичем країну покинули і багато людей з його оточення, які володіли не одним заміським будинком в тій же Конча-Заспі. Однак, поки ці об’єкти на продаж не виставляються. Та й проблемне житло ніхто не хоче купувати”.

Джерело: meget.kiev.ua

Возможно, Вам также будет интересно