Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Українські ТЕС і ТЕЦ готуються до переходу з природного газу на вугілля

burshtinskaya-tes-2
 

Українські теплоелектростанції і теплоелектроцентралі, зокрема Дарницька ТЕС, Сумська ТЕЦ та Чернігівська ТЕЦ, в даний час реалізують проекти із заміщення дорого природного газу більш дешевим вугіллям внутрішнього видобутку, проводячи для цього реконструкцію відповідних блоків і котлів.

Про це повідомив директор компанії “Укртеплоенерго”, яка проводить відповідну реконструкцію, Олександр Корчинський. “На Дарницькій ТЕС на сьогодні здійснюється переклад п’ятого котла з газу на вугільне паливо. Вартість цих робіт складе 14,2 мільйона гривень, економія газу до кінця цього року досягне 3,6 мільярда кубометрів, при цьому економічний ефект такої модернізації очікується в розмірі 47 мільйонів гривень”, – сказав Корчинський.

Така модернізація обладнання ТЕС і ТЕЦ, за словами Корчинського, дозволяє знизити тариф на теплову енергію.

“Ми провели частину робіт і частково замінили газ на вугілля, що дозволило знизити тариф на відпуск теплової енергії з 1279 до 1204 грн./гкал”, – додав він.

“Також проводитися переоснащення Сумської та Чернігівської ТЕЦ, що теж дозволить скоротити витрату газу і збільшити рівень споживання вугілля. Ми плануємо досягти скорочення використання газу на Сумській ТЕЦ в розмірі 5,3 мільйона кубометрів з прогнозованим економічному ефектом 18 мільйонів гривень. У Сумах модернізація дозволила знизити тариф з 1347 до 1270 гривень/гкал”, – сказав Корчинський.

Джерело: economics.unian.net

, , , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно