Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Українським будівельникам запропонували швейцарський досвід

1827.jpg
 

У Києві відбувся Швейцарської будівельний інноваційний форум, основною метою якого було поширення швейцарського досвіду розвитку якісного, ефективного, безпечного та прозорого будівельного бізнесу.
Про це повідомляє УНН з посиланням на прес-службу ПАТ “ХК” Київміськбуд “. Зокрема,” ХК “Київміськбуд” на форумі представив заступник директора Департаменту закупівель Георгій Зубко.На його думку, подібні заходи дозволяють не відставати від світових інновацій і тримати руку на “будівельному пульсі”.

“Київміськбуд” як лідер будівельного ринку не тільки в Києві, а й в цілому в Україні, не стоїть на місці.Ми завжди шукаємо нових партнерів, впроваджуємо нові технології. З урахуванням відмови від російських товарів ми шукаємо альтернативних виробників, тому для нас цей форум є черговою можливістю подивитися, що пропонує сьогодні світ.На форумі були представлені європейські компанії-виробники матеріалів і устаткування. Ми дізналися не лише про нові компанії, але і про те, що відомі компанії-виробники впроваджують і пропонують нові технології, актуальні на сьогоднішній день “, – повідомив Г. Зубко.

За словами президента Конфедерації будівельників України Льва Парцхаладзе, який представив огляд будівельної галузі, український ринок житлової, офісної, промислової та логістичної нерухомості має великий потенціал.Завдяки спрощенню дозвільної системи вітчизняна будівельна галузь має хороші перспективи.

Захід пройшов за участі високих і почесних гостей – представників Швейцарського посольства в Україні, Київської міської державної адміністрації (КМДА), Конфедерації будівельників України (КСУ), топ-менеджменту швейцарських та українських будівельнихкомпаній.

Джерело: unn.com.ua

Возможно, Вам также будет интересно