Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Український податок на нерухомість не відповідає світовій практиці – думка

2219.jpg
 

Український податок на нерухомість не відповідає світовій практиці, таку думку озвучив експерт Фонду суспільної безпеки Юрій Гаврилечко на прес-конференції в Києві у вівторок.

“Ні в Україні податку на нерухомість, є збір з власників квадратних метрів. Збір – це гроші, які держава забирає у власників чого б то не було. Податки стягуються виключно з результатів комерційної діяльності.Ніде в світі не існує аналогічного збору, де б оцінювалися квадратні метри, а не вартість самої нерухомості. Якщо ваша квартира використовується для комерційної діяльності, – тоді так “, – сказав він.

Екс-міністр житлово-комунального господарства України (2007-2010 рр.) Олексій Кучеренко зазначив, що сьогодні неможливо необхідно провести ринкову оцінку, що дозволяє стягувати податок з вартості нерухомості.

“Треба розуміти, що не від хорошого життя люди понесли гроші в житловий сегмент, коли вони у них були, а від недовіри до банківської системи. Але є й позитивні речі.Я прогнозую пожвавлення ринку оренди житла і падіння ставок у зв’язку з введенням податку на нерухомість “, – прогнозує О.Кучеренко.

“Вчора голова Київської бюджетної комісії заявив, що вони не мають наміру збирати в 2015 році більше, ніж за 2014 рік, я це пов’язую з передвиборчою кампанією. Хоча вибори будуть по всій країні, тому цей податок, судячи з усього, не запрацює у 2015 році “, – додав екс-міністр.

Джерело: interfax.com.ua

Возможно, Вам также будет интересно