Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Українці можуть взагалі перестати платити за тепло

5894.jpg
 

Уряд України планує знизити санітарні температурні норми в квартирах українців, але в такому випадку споживачі можуть зовсім відмовитися платити за тепло.

За словами експерта з питань енергетики Валентина Землянського, крім зростання тарифів на енергоресурси, українці не будуть упевнені, чи отримають взагалі вони послугу, за яку платять.У прийдешньому опалювальному сезоні під питанням буде стояти сам факт тепло- та газопостачання.

Саме через зниження температурних норм в квартирах українці можуть почати накопичувати заборгованості з оплати за теплоенергію.Якщо санітарні норми по температурі знизять ще крутіше – до 10 градусів, то споживачі можуть взагалі перестати платити за рахунками. Експерт упевнений, що Кабміну потрібно якось стабілізувати ситуацію в сфері тарифоутворення.

Нагадаємо, що в Міненерго мають намір почати вимірювати реальні втрати теплоносія в тепломережах. А західні експерти запевняють, що необхідно знижувати температурні норми в квартирах до 10-12 градусів, щоб заощадити енергоресурси.

Джерело: hvylya.net

, ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно