Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Українці скуповують авто і нерухомість, – експерти

15253.jpg
 

Про це розповіли в Держслужбі статистики та експерти ринку.

Зокрема, цієї осені збільшилася кількість проданих автомобілів, великої і дрібної побутової техніки, оживає ринок нерухомості. Експерти пояснюють це трьома факторами: невеликим, але все ж зростанням зарплат, задоволенням відкладеного попиту і тим, що люди зрозуміли: дешевше не буде, якщо потрібно і є можливість – треба брати зараз.

Як підрахували в Держстатистики, за січень-вересень в Україні завезено 56,9 тис. авто на суму $ 988 млн, це на третину більше, ніж рік тому. У той же час, за даними асоціації “Укравтопром”, з початку року українці купили 50 233 нових легкових автомобіля. За підсумками жовтня найпопулярніший бренд – Toyota: продано 777 штук. Далі йдуть Renault – 759, Skoda – 431, BMW – 341, Hyundai – 333.

Активізувалися і продаж старих авто. На вторинному авторинку українці купили 4272 автомобіля. Це на 82% більше, ніж в жовтні 2015 року.

За словами гендиректора ВААІД Олега Назаренка, в 2016 році почав реалізовуватися колосальний відкладений попит населення, яке чекало як зниження акцизів, так і ввезення дешевих авто з Європи.

“За січень-серпень частка б/у авто на ринку становила менше 10%, за вересень-жовтень вони зайняли третину ринку легкових автомобілів”, – говорить експерт. За словами Назаренко, до кінця року варто чекати подальшого зростання продажів.

Скуповують українці і побутову техніку. Аналітики “GfK Україна” кажуть, що за останній рік ринок побутової техніки та електроніки виріс майже на 34%! За їхніми підрахунками, за 9 місяців продано товарів на 15 млрд грн.

Джерело: segodnya.ua

, , , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно