Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Українці тепер будуть самі піклуватися про тепло в своїх оселях!

4139.jpg
 

Уряд стимулюватиме українців самостійно піклуватися про тепло в своїх будинках.

Реалізоввав таку ініціативу, влада пропонує громадянам самостійно визначатися з обслуговуючою компанією, яка буде постачальником якісних послуг з опалення житла.

Про це заявив Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко.

Так, чиновник зазначив, що ті громадяни, які відмовилися від створення ОСББ матимуть можливість залишитися в підпорядкування звичайних ЖЕКів.

«Це дасть у майбутньому можливість активним громадянам отримати якісні послуги. Там де є люди, які не хочуть брати на себе відповідальність далі залишаються місцеві муніципалітети, які будуть супроводжувати ці будинки і надалі », – заявив пан Зубко.

Крім цього, пан Міністр повідомив, що держава буде компенсувати 30% мешканцям багатоповерхівок від вартості теплових лічильників.

«Вже зараз громадяни можуть звертатися в« Ощадбанк », щоб поставити його за рахунок цієї програми і отримати компенсацію в розмірі 30%.І тут виникає питання, що ринок, який потрібно поставити ці лічильники дуже великий. Чому, тому що якщо у теплопостачальних компаніях коштують 100% лічильники, то у наших жителів будинкові лічильники всього 36% », – повідомив чиновник.

Уряд наприкінці березня продовжило програму компенсації 20% вартості від придбання котлів, які працюють на альтернативних видах палива.Чиновники наголошують, що важливо відшкодовувати не тільки вартість газу, але і зменшувати споживання «блакитного» палива населенням. Тому такий же механізм компенсацій буде запропоновано і для утеплення житла.

Як повідомляла «Україна Комунальна» раніше, держава за 2015 видало громадянам кредитів на суму близько 50 млн грн на придбання котлів, що працюють на альтернативних видах палива.З 15 жовтня 2014 урядом введено програму заміщення газу для населення, шляхом придбання «негазових» котлів. Відшкодовується 20% тіла кредиту.Крім цього, з 8 квітня програма стимулювання і впровадження енергоефективних заходів поширена і на утеплення будинків.

Джерело: jkg-portal.com.ua

, , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно