Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Українці в минулому році переплатили комісію за компослуги майже на 24 мільйони – АМКУ

608f739b7ecbc0811ed8c3796545ca29
 

Українці в 2015 році сплатили в банках і поштових відділеннях комісію за прийом готівкових платежів на оплату житлово-комунальних послуг на 23,7 млн. ​​грн, незважаючи на те, що подібна комісія входить у тариф даних послуг ЖКГ.

Про це йдеться у звіті Антимонопольного комітету України (АМКУ) за результатами проведеного з 1 січня 2015 року по 31 травня 2016 року дослідження ринку послуг із прийому готівкових платежів від фізичних осіб за комунальні послуги в усіх обласних центрах.

“Необхідність проведення зазначеного дослідження пов’язана з численними зверненнями, які отримують органи Антимонопольного комітету України від фізичних осіб щодо ситуації, яка склалася на ринку послуг з прийому готівкових платежів від фізичних осіб за житлово-комунальні послуги, коли установи банків або пошти утримують комісійну винагороду з населення при прийомі платежів відповідно до своїх тарифами, в той час як комісійну винагороду за прийом платежів від споживачів закладено в тариф”, – сказано в звіті.

Як наголошується в звіті, згідно із законодавством, в тариф послуг ЖКГ закладається вартість переказу коштів на рахунки підприємств-постачальників послуг. Виняток становить лише послуга з постачання природного газу, для якої держава встановлює максимальний розмір комісії, який на сьогодні становить 0,3%.

Відповідні рекомендації регулятор направить Кабінету міністрів.

Джерело: unian.net

, , , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно