Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Українці вкладають гроші в нерухомість

4349.jpg
 

На тлі останніх подій, що носять негативний економічний характер, спостерігається підвищена зацікавленість українців, які володіють вагомими капіталами, до нерухомості.

За словами експертів, дана тенденція буде спостерігатися, як мінімум, до осені справжнього року, після чого може настати спад.

«Заможні українці, намагаючись зберегти свої накопичені кошти, все більше звертають увагу на придбання нерухомого майна.Це, в свою чергу, обумовлено і недовірою до банківською установою, більшість яких уже стали банкрутами », – стверджують аналітики.

Фахівці аналітичного відділу ЖК «Park Stone» стверджують, що понад 50% угод з купівлі нерухомості у Києві та прилеглої області робилися українцями з метою заощадження і правильного інвестування своїх коштів.

Експерти також стверджують, що у зв’язку з кризою, що торкнулася всіх українців без винятку, найбільш поширеними стали угоди купівлі нерухомості економ-класу. Від загальної кількості угод їх число склало 78%.

Не обійшли увагою українці і житло, так званого, комфорт-класу. Згідно з даними аналітиків, збільшився попит на квартири в новобудовах столиці. Найбільш важливими критеріями при виборі виявилися місцезнаходження житла, його вартість і можливість розрахунку частинами.

Найголовнішим питанням, за спостереженням фахівців, залишився термін добудови нових житлових приміщень.

«Коштів у компаній-забудовників або не вистачає, або вони просто згортають будівельну діяльність, побоюючись подальшої інфляції та дестабілізації економічної системи.Тому невідомо, скільки початих новобудов все ж надійдуть в експлуатацію», – розповідають в аналітичному центрі.

Варто зауважити, що при виникненні необхідності придбання житла, потрібно максимально підготуватися і убезпечити себе.Зараз не виключені випадки того, що після внесення певної суми для придбання ще не добудованого житла, українці можуть залишитися ні з чим.

«Імпульс забудовникам можуть надати тільки місцеві вибори глави столиці, які намічені на жовтень.Тільки після цього вони зможуть відчувати себе впевнено і продовжувати забудову. В іншому випадку, інвестувати в нерухомість, що знаходиться в стадії забудови, вкрай необачно з боку громадян, однак і це не означає, що всі забудовники несумлінні», – зауважили експерти.

Джерело: ualife.net

,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно