Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Українці й німці більше всіх купують нерухомість у Польщі

2073.JPG
 

Британці протягом декількох років займали другу позицію, але в 2013-14 рр. кожним десятим покупцем-іноземцем у Польщі був громадянин України.
Далі в рейтингу розташувалися французи, італійці та росіяни. На частку останніх в операціях з нерухомістю припадає 7%.

В останні роки іноземці все активніше купують у Польщі нерухомість. З 2009 року іноземці придбали у Польщі понад 15 тисяч квартир.Ще недавно на такий тип угод припадав лише 1% від загальної кількості угод на ринку. Проте вже наступного року цей показник може зрости до 5%, прогнозують експерти.

Найбільше іноземців цікавлять квартири у Варшаві та Мазовецькому воєводстві, на які припадає майже 40% від загальної кількості договорів купівлі-продажу. Популярні також Вроцлав, Краків і Гданськ.

Польські аналітики прогнозують, що все частіше нерухомість в Польщі будуть купувати росіяни та українці.Причиною тому служить нестабільна економічна ситуація в обох країнах, яка стимулює громадян інвестувати свої гроші в нерухомість в недорогий і близькою країні-члені ЄС.

Як раніше писав Корреспондент.net, нерухомість в Україні в 2015 році може значно подешевшати. В той же час, як підкреслили експерти, купівельна спроможність українців вже істотно знизилася.

Джерело: korrespondent.net

Возможно, Вам также будет интересно