Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Українці замовили більше 1 млн біометричних паспортів з початку безвіза

17591.jpg
 

З початку вступу в силу безвізового режиму між Україною і Євросоюзом держпідприємство “Поліграфічний комбінат” Україна “отримало понад мільйон заявок на виготовлення біометричних паспортів.
Про це йдеться у відповіді директора комбінату Юрія Онищенко на запит “Громадського”.

З 11 червня по 28 серпня поліграфкомбінат отримав 1 109 049 замовлень на виготовлення біометричних паспортів.

За той же період держпідприємство виготовило 775 871 паспортів.Таким чином, у поліграфкомбінату залишилося ще 333 178 замовлень. “Державний центр персоналізації документів” Поліграфкомбінат “Україна” працює цілодобово 7 днів на тиждень.Трудовий колектив комбінату, незважаючи на відпускний період, працює в тризмінному режимі без вихідних “, – йдеться у відповіді.

З цих даних випливає, що комбінат виробляв в середньому 9821 паспорт в день.Таким чином, щоб виготовити інші 333 тисячі паспортів, підприємству необхідно близько 34 діб.”У найближчі 3-4 місяці поліграфкомбінат” Україна “очікує поставку додаткової системи по персоналізації паспортів BookMaster One System, виробництва компанії IAI industrial system BV (Нідерланди), що збільшить загальну виробничу потужність по персоналізації бланків паспортагромадянина України для виїзду за кордон більш ніж в два рази “, – додали в дирекції поліграфкомбінату.

Джерело: eurointegration.com.ua

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно