Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Українці зацікавилися зарубіжною нерухомістю

2264.jpg
 

Весь минулий рік аналітики передбачали зростання інтересу українців до купівлі закордонної нерухомості.

Однією з передумов такого висновку стали перші переселенці із зони, де зараз проходить антитерористична операція. Саме вони першими стали шукати нове житло не в Україні, а за її межами.Причому, мова йде не тільки про сусідній Росії, але й європейських країнах, які розташовані далеко від зони конфлікту. І в новому році така тенденція тільки посилиться.

Втім, досі покупка закордонної нерухомості розглядається українцями як об’єкт інвестування, а не житла: така нерухомість потім здається в оренду.Неможливо назвати суму доходів, які можна отримати від таких інвестицій, тому що все залежить від країни, міста, типу нерухомості і безлічі інших чинників.Але якщо скористатися даними консалтингової компанії MayerFetch GmbH, то можна визначити, які країни були самим популярними для інвестиції в нерухомість, і на які з них слід звернути увагу в 2015 році.

Почнемо з таких країн як Греція та Іспанія, ринок нерухомості яких всерйоз постраждав від серії економічних криз. Природно, складності в економіці знизили ціни на житлову нерухомість, але це зовсім не означає, що за 50 тис.євро можна купити розкішну віллу на березі моря або океану. Як показує статистика, більша частина угод в Іспанії здійснюється в діапазон 100-250 тис. Євро, а якщо інвестор захоче придбати щось варте в Греції, то доведеться викласти не менше 150 тис. Євро.Але все це зовсім не гарантує оздоровлення ринку нерухомості. Наприклад, у тій же Греції обіцяють подальші зниження цін на житло в середньому на 15%. Трохи краще йдуть справи в Іспанії, де нерухомість не збирається падати в ціні, хоча і рости теж не планує.Таким чином, інвестування в ці країни можна назвати досить ризиковим і не особливо надійним.

Не викликають в українців інтерес і нерухомість в Болгарії, незважаючи на бюджетні пропозиції.Справа в тому, що Чорне море є і в Україні, а от з ліквідністю там явно проблеми, так як курортний сезон в Болгарії нетривалий і можливий дохід від оренди рідко покриває витрати на утримання будинку.

Зате Туреччина стала особливо затребуваною в останній час.Ця країна досі в «топі» туристичних уподобань українців, а тепер все частіше на неї дивляться як на майданчик для інвестування в житлову нерухомість. Правда, цінові пропозиції безпосередньо залежать від темпів будівництва нового житла.Але вже сьогодні помітно, як будинки стоять щільно один до одного, і така скупченість залишає чимало негативу, яке не в змозі компенсувати море і гори. Але є в цій країні свій особливий регіон, де прогнозується зростання цін і підвищення попиту.Мова йде про Турецькій Республіці Північного Криту, де за 2014 ціни на нерухомість виросли на 18%.Серед переваг даного вибору – м’який клімат Середземномор’я, доступна і розвинена інфраструктура, а також високий рівень безпеки – на турецькій частині Кіпру відсутня злочинність.

Звичайно, українців ніяк не можна назвати активними інвесторами на міжнародному ринку нерухомості. Тут «пальма першості» належить британцям, жителям Скандинавії та вихідцям з Близького Сходу.Але складна економічна ситуація змушує багатьох наших співвітчизників, у яких є фінансові накопичення, готувати «запасний аеродром» у країнах, де є можливості не тільки для заробітку, а й комфортного життя.

Джерело: dengi-info.com

Возможно, Вам также будет интересно