Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Українців навчили, куди подіти зайві гроші

 

Зберігати гроші в домашньому сейфі – вкрай невигідне рішення. Головне завдання капіталу – зростання, а це може бути тільки в разі вигідного інвестування.
Саме тому більшість власників капіталу постійно перебувають у пошуку безпечного об’єкта для інвестування та все частіше їм стає нерухомість.

Вкладення грошей у власний будинок вважається найменш прибутковою, але найстабільнішою і безпечної інвестицією.Давайте розбиратися, чому це саме так і в які об’єкти нерухомості найвигідніше вкладати.

Плюси і мінуси інвестиції в готовий будинок

Експерти ринку нерухомості сходяться на думці, що найбільш зручний і безпечний варіант для інвестицій – вже введені в експлуатацію будинки в котеджних селищах.Така покупка позбавить:

– від незакінченого будівництва;

– перепродажу об’єкту кільком власникам;

– збільшення вартості об’єкта;

– зриву термінів здачі.

Після придбання готового будинку, ви відразу стаєте власником і можете розпоряджатися майном. Однак за таку безпеку зазвичай доводиться доплатити.Залежно від типу будинку і політики забудовника, вартість об’єкта після здачі в експлуатацію збільшується на 15-30%.

Як заощадити на покупці будинку в котеджному селищі

Однак існують і більш вигідні способи покупки власного будинку.Щоб ними скористатися, необхідно піти на певні поступки і ризики, але в підсумку вдасться заощадити вагому частину бюджету, яку згодом можна витратити на ремонт. Розберемо два варіанти.

Вибір селища 20+ км від міста.Відомо, що чим далі житло від міста, тим воно дешевше. При цьому якість ніяк не пов’язане з місцем розташування.Дистанційні на відстань більше 20 км від міста селища підходять для життя людям:

– не прив’язані до постійного місця роботи;

– зі своїм автомобілем;

– бажаючим вигідно купити великий будинок.

Аналізуючи пропозиції поруч з Києвом, ми виявили котеджне селище http://zoloche-provence.kiev.ua/, який визнали чудовою ілюстрацією того, як можна жити з комфортом навіть на значній відстані від міста.У селищі “Золоче Прованс” є необхідна інфраструктура і поїздки в місто можна звести до мінімуму.

Інвестування на етапі будівництва. Наступний спосіб зменшити вартість покупки – інвестувати в будинок до його будівництва або на етапі котловану.Але тут слід бути максимально обережним: по суті, ви довіряєте гроші забудовникові, сподіваючись на його чесність і порядність.Щоб знизити ризики при такому форматі співпраці необхідно:

– довіряти тільки забудовникам з хорошою репутацією;

– грамотно складати інвестиційні документи;

– закріплювати всі ризики сторін в юридичному договорі.

Купівля заміського будинку – відмінна інвестиція, що захищає капітал від будь-яких ризиків. Щоб отримати максимум вигоди передбачте варіанти капіталізації будинку. Сьогодні затребувані оренди великих котеджів для добового відпочинку і на довгий період.Це відмінний спосіб отримувати дохід і забезпечити постійний прибуток. Вдалого інвестування!

Джерело: news.realt.ua

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно