Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Українців попередили про черги за субсидіями

217872_default
 

Громадяни, які планують вперше звернутися за субсидією через підвищення тарифів, повинні зробити це якомога швидше. Про це заявив віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко, передає прес-служба Кабміну.

“Ми очікуємо, що пік звернень за субсидіями припаде на початок опалювального сезону: жовтень, листопад, грудень. Але звертаюся до всіх громадян, які не отримували субсидії раніше – щоб уникнути затримок із призначенням субсидій, звертайтеся до місцевих органів влади вже зараз, поки немає черг і великого навантаження”, – сказав віце-прем’єр.

Розенко також розповів, що для отримання субсидії громадян перерахунок буде зроблено автоматично.

“Сьогодні для 5,5 мільйона українських сімей, які отримували субсидії, здійснюється перерахунок субсидій на новий опалювальний сезон. Для цих людей субсидії переоформляються автоматично, їм не потрібно нікуди ходити, не потрібно здавати ніяких документів. Місцеві органи влади зобов’язані зробити перерахунок автоматично”, – запевнив Розенко.

За його словами, процес перерахунку субсидій йде досить активно. “На сьогоднішній день вже перераховано субсидії для близько 1 млн. 600 тис. сімей”, – зазначив він.

Джерело: korrespondent.net

, , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно