Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

“Укрпошта” буде здавати нерухомість в оренду через Prozorro – планує збільшити дохід в 9 разів

17412.jpg
 

В системі Prozorro був виставлений перший лот. Продажі – ресторан з літньою терасою в конференц-холі «Зелена Буча».
Публічне акціонерне товариство «Укрпошта» до 2020 року планує збільшити дохід від оренди нерухомості в 9 разів – до 100 млн грн, повідомив директор з управління нерухомим майном і інфраструктурою “Укрпошти” Дмитро Сенниченко на брифінгу.

Згідно презентаційним матеріалами, поданими під час брифінгу, за 2016 рік «Укрпошта» отримала 11 млн грн від здачі в оренду нерухомості, в 2017 планується получіhttps: //www.unian.net/ть 20 млн грн, в 2019 – 100 млн грн.

«Зростання доходу від десяти до двадцяти мільйонів в цьому році, в наступних – зростання від вісімдесяти до ста мільйонів грн – це наші розрахунки», – сказав Сенниченко.

Він зазначив, що в портфелі нерухомості «Укрпошти» більше 5 тис. Об’єктів площею 1,2 млн кв.м, майже 220 тис. Кв.м не використовуються у виробничому процесі компанії.

«Ми розробили стратегію використання нерухомості.Визначили, що нам буде потрібно в середньостроковій перспективі, і виділили ті об’єкти, які не задіяні в операційній діяльності, і прийняли рішення здавати їх в оренду », – сказав Сенниченко.

Директор з управління нерухомим майном і інфраструктурою “Укрпошти” повідомив, що здавати об’єкти нерухомості будуть через електронну площадку Prozorro. Продажі.

«Ми постараємося здати їх в оренду через систему Prozorro. Продажі.Ми вивчали різні механізми передачі в оренду наших об’єктів і прийшли до висновку, що більш зрозумілого, логічного, конкурентного варіанта передачі об’єктів, ніж через систему Prozorro, немає », – сказав він.

За його словами, раніше, до корпоратизації «Укрпошти», дохід від здачі в оренду нерухомого майна розподілявся через Фонд держмайна. 70 відсотків доходу отримував Фонд держмайна, а 30 відсотків – «Укрпошта».«Після корпоратизації, це дозволило нам отримувати дохід від оренди повністю, але і відповідальність тепер повністю на нас. Тепер ми відповідаємо за сплату податків на нерухомість, за передачу житлового фонду в органи місцевого самоврядування », – сказав Сенниченко.

Він додав, що «Укрпошта» вже почала укладати договори з регіональними Фондами держмайна про перенаправлення грошового потоку на підприємство.

Також Сенниченко повідомив, що сьогодні був виставлений перший лот у системі Prozorro.Продажі – ресторан з літньою терасою в конференц-холі «Зелена Буча».

Джерело: unian.net

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно