Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Укрпошта побудує перший поштово-логістичний центр

7775.jpg
 

У Львівській області Укрпошта побудує перший поштово-логістичний центр по сортуванню пошти. Про це повідомляє прес-служба Укрпошти з посиланням на в.о. генерального директора держпідприємства Ігоря Ткачука.

За його словами, сьогодні потрібно змінити технологію обробки поштових відправлень і модернізувати виробничий процес.

“Планується, що це буде сортувальна лінія європейського зразка, сучасна і максимально комп’ютеризована, яка також могла стати своєрідним центром сортування та передачі пошти для наших сусідів з Європи”, – зазначив керівник Укрпошти.

“Його вартість становить кілька мільйонів євро, тому потрібно буде розглянути можливість залучення міжнародно-технічної допомоги”, – уточнив у свою чергу голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка.

Як повідомляється, новий сортувальний центр повинен обслуговувати 8 областей України Західного напрямку і дозволить істотно скоротити строки пересилання кореспонденції і вантажів, зменшити витрати на перевезення пошти, оптимізувати мережу логістики в зоніобслуговування тощо.

ДП Укрпошта – національний оператор поштового зв’язку України. Підприємство надає більше 50 видів послуг у майже 12 тис. Відділень по всій Україні.

Джерело: biz.liga.net

, ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно