Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

“Укрпошта” з 25 травня запустить в відділеннях сервіс миттєвого кредитування ПриватБанку

 

ПАТ “Укрпошта” з 25 травня 2018 року запустить послугу ПриватБанку по миттєвому кредитування фізичних осіб через POS-термінали, розміщені в 1,2 тис. Поштових відділень у всіх регіонах України, йдеться в повідомленні компанії.
З запуском сервісу клієнти ПриватБанку отримають можливість протягом 1 хвилини оформити запропонований банком кредит в сумі до 50 тис. Грн строком до 24 місяців в банківських POS-терміналах, встановлених у відділеннях поштового зв’язку.”Запуск цієї послуги з найбільшим банком України – черговий крок до створення” Укрпоштою “власного фінансового супермаркету з широким набором фінансових послуг.Завдяки технологічності ПриватБанку і географії “Укрпошти” клієнти по всій Україні, від невеликих сіл до міст, зможуть оформити сучасні продукти ПриватБанку миттєво і без будь-яких документів безпосередньо в відділеннях головної пошти країни “, – зазначивдиректор департаменту фінансового бізнесу “Укрпошти” Артур Муравицкий.

Для оформлення запропонованого банком кредиту необхідно мати платіжну картку ПриватБанку, вибрати на POS-терміналі суму кредиту, термін користування кредитом і активувати його введенням ПІН-коду для підтвердження згоди з його умовами.

Кредитні кошти будуть зараховані ПриватБанком на карту клієнта протягом 15 хвилин.

Погасити такий кредит можна, в тому числі, шляхом поповнення карти в POS-терміналах ПриватБанку в відділеннях “Укрпошти”.”Мета нашого нового сервісу – дати додаткову можливість клієнту з карткою ПриватБанку оформити кредит протягом хвилини без відвідування банківського відділення і оформлення паперових документів”, – зазначив керівник напрямку обслуговування торгових підприємствПриватБанку Євген Васильцов.

Джерело: interfax.com.ua

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно