Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Унікальна філармонія з ідеальною акустикою, спроектована за допомогою комп’ютерних алгоритмів

16019.jpg
 

Її унікальність полягає не просто в блискучому фасаді або хвилеподібне фойє, а в першу чергу, в концертному залі з неймовірною акустикою. Глядачі можуть насолоджуватися ідеальним звучанням, в якій би частині залу вони не знаходилися.

Фірма Herzog & de Meuron Architekten реалізувала будівництво філармонії під назвою Elbphilharmonie на березі річки Ельба. На зведення цього будинку пішло цілих 14 років і 843 мільйонів доларів, але результат вартий того.Крім проведеної грандіозної роботи архітекторів, над розробкою проекту працювали безліч інженерів і акустиків. Для створення дизайну одного з концертних залів використовували цілу систему комп’ютерних алгоритмів.

Для роботи над плануванням концертного залу був притягнутий іменитий акустик Ясухиса Тойота (Yasuhisa Toyota). Він створив оптимальну звукову карту для приміщення.

Щоб добитися ідеального звучання в залі, був розроблений спеціальний алгоритм, за яким виготовили 10000 унікальних акустичних панелей розміром від 4 до 16 см в діаметрі. Зверху вони нагадують шорсткі черепашки.Коли звукова хвиля вдаряється об панель, то нерівна поверхня або розсіює звук, або поглинає його. Таким чином, створюється збалансована реверберація (процес поступового загасання звуку), незалежно від того, в якій частині залу знаходиться слухач.

Крім ідеального звучання, не повинно було постраждати естетичне оформлення приміщення. Цей концертний зал розрахований на 2150 місць і прикрашений 1000 лампочок, видутих вручну.У філармонії впевнені, що дивовижна акустика в поєднанні з неймовірним дизайном приверне поціновувачів гарної музики.

Джерело: novate.ru

,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно