Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Уряд дозволив автосалонам оформляти угоди купівлі-продажу старих авто

avtosalon0305054
 

Кабінет міністрів України удосконалив документальне оформлення продажу транспортних засобів через суб’єктів, які здійснюють комісійну торгівлю ними, зокрема, автосалони і комісійні майданчики отримали можливість виписки договорів комісії і купівлі/продажу на старі автомобілі.

Згідно з постановою, список документів, які є підставою для реєстрації автомобіля в сервісних центрах (СЦ) МВС.

“Договір комісії між власником авто і автосалоном (Комісійний майданчик) доведе добровільне бажання власника авто його продати, а договір купівлі-продажу між автосалоном (майданчиком) і новим власником-покупцем дасть можливість йому зареєструвати авто в СЦ МВС без попереднього власника”, – пояснює суть змін генеральний директор Всеукраїнської асоціації автоімпортерів і дилерів Олег Назаренко на своїй сторінці в мережі “Фейсбук”.

При цьому автосалони (і інші майданчики) при продажу автомобіля видаватимуть акт його огляду з усією необхідною для реєстрації інформацією. Одночасно вони будуть передавати цей акт по електронного зв’язку в уповноважений орган МВС, що автоматично буде інтегрувати інформацію до відповідного електронного реєстру.

Як підкреслює О.Назаренко, вказане нововведення нікого не утискає і не зобов’язує, оскільки при бажанні можна, як і раніше, оформити такий договір в сервісному центрі МВС, але для кого-то зручніше це зробити безпосередньо в автосалоні.

“Це особливо зручно, коли покупець і продавець знаходяться в різних регіонах. Тепер їм немає необхідності разом їхати в сервісний центр”, – відзначає він.

Джерело: interfax.com.ua

, , , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно