Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Уряд хоче перетворити Україну в транзитного лідера

img1
 

Україну перетворять на надійного міжнародного партнера-постачальника кращих логістичних послуг. Про це повідомляє прес-служба Мінінфраструктури.

Відомство ініціювало перед урядом – створення в Україні міжвідомчого консультативно-дорадчого органу – Транзитної ради.

До складу новоствореного органу увійдуть представники Мінінфраструктури, Мінекономрозвитку, Мінфіну, МЗС, МВС, Мін’юсту, Фіскальної служби, Держприкордонслужби та інших зацікавлених центральних органів виконавчої влади.

Зараз із іноземними партнерами опрацьовуються взаємовигідні умови виконання мультимодальних перевезень із країн Азії за наступними напрямками:

– об’єднання технологій виконання перевезень із використанням поїздів “Вікінг” і “Зубр”, які прямують через Україну транзитом по Білорусі в напрямку країн Балтії (Литви, Латвії, Естонії) в країни Скандинавії, з роботою поромних переправ у Чорному морі, залізниць Грузії і Азербайджану;

– проводиться активна робота щодо вдосконалення умов організації перевезень із території Польщі в напрямку українського порту Іллічівськ. Далі продовження маршруту перевезення може проходити як в напрямку Грузії, Азербайджану, Казахстану і Китаю, а також Ірану, Туркменістану та Афганістану. Окремо обговорюється маршрут транспортування вантажів і в напрямку провідних портів Туреччини.

– введення електронного документообігу при виконанні залізничних перевезень, де також обговорювалося питання перспектив організації контрейлерних перевезень між Україною та Угорщиною і можливість їх продовження до Австрії і північних районів Італії.

– ведеться робота з представниками транспортного сектора Словаччини щодо вдосконалення процедур перевезення вантажів з подальшою їх транспортуванням у напрямку Чехії, Австрії, Сербії, Чорногорії.

Найближчим часом заплановано переговори з представниками транспортних структур Ірану і Туркменістану, планується обговорення перспектив вироблення нових логістичних рішень у напрямку Пакистану, Афганістану та Індії.

Мінінфраструктури України також вийшло з ініціативою реалізації багатостороннього проекту “3 моря – 100 доріг”.

Йдеться про організацію мультимодальних перевезень між регіонами Балтійського, Чорного і Каспійського морів, але не по одному маршруту транспортування, а за кількома.

Реалізація проекту дозволить отримати синергетичний ефект від об’єднання потенційних можливостей роботи всіх видів транспорту: залізничного, автомобільного, річкового, морського, поромного.

Одним із шляхів практичного вирішення цього питання може стати підписання відповідного міжнародного договору, положення якого дозволяли б формувати узгоджену і взаємовигідну транспортну політику з організації перевезень між регіонами Балтійського, Чорного і Каспійського морів.

Джерело: ubr.ua

, , , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно