Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Уряд очікує подвоєння іноземних інвестицій

16110.jpg
 

Чистий приплив прямих іноземних інвестицій в 2020 році, згідно з планами уряду, повинен скласти $ 8 млрд.
Уряд України очікує, що чистий приплив прямих іноземних інвестицій в 2020 році складе $ 8 млрд.Про це повідомив перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України Максим Нефьодов під час прес-конференції з обговорення проекту середньострокового плану пріоритетних дій уряду до 2020 року.

При цьому він зазначив, що в 2016 році ця цифра склала $ 3,8 млрд і, згідно з планами уряду, в 2017 році зросте до $ 4,5 млрд.”Ми очікуємо, що чистий приплив прямих інвестицій збільшиться з $ 3,8 млрд в минулому році до 4,5 млрд в 2017 році, і сподіваємося, що ця цифра подвоїться до 2020 року”, – сказав Нефьодов.

Нагадаємо, в минулому році в Україну надійшло 3,8 млрд доларів прямих іноземних інвестицій, що майже в два рази перевищило показник 2015 го. Інвестиції надійшли зі 125 країн світу.Разом з тим, основними інвесторами України, на яких припадає 83,1% загального обсягу інвестицій, залишалися Кіпр, Нідерланди, Німеччина, Російська Федерація, Австрія, Великобританія, Британські Віргінські Острови, Франція, Швейцарія та Італія.

Джерело: abcnews.com.ua

,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно